Izraeli sulmon jugun e Gazes, nuk ka viktima

12/02/2009 09:30

Aviacioni izraelit ka sulmuar gjate nates nje nga bazat e Hamasit ne jug te Rripit te Gazes.

Sipas deshmitareve dhe burimeve palestineze te sigurise palestineze, nga sulmi nuk ka pasur te plagosur.

Nje helikopter izraelit leshoi dy raketa kunder selive te sherbimeve te sigurise ne Khan Yunis, duke shkaktuar vetem deme materiale.

Top Channel