Bakojanis neser mberrin ne Prishtine

02/02/2009 14:00

Shefja e diplomacise greke, Dora Bakojanis, viziton neser Prishtinen, ne cilesine e kryesueses se radhes se OSBE-se.

Ajo po qendron sot ne Beograd. Bakojanis pritet te takohet me presidentin Sejdiu dhe kryeministrin Hashim Thaci.

Ajo do te kete nje dreke pune me perfaqesuesit e pranise nderkombetare ne Kosove.
 

Top Channel