Aksident prane Mitrovices, plagosen dy persona

30/01/2009 14:50

Nje aksident i rende me pasoje plagosjen e rende te dy personave ka ndodhur sot ne aksin Mitrovice-Peje ne Kosove.

Te lenduar nga aksidenti kane mbetur nje femije 6-vjecar dhe nje i moshuar. I mituri eshte derguar me urgjence ne spitalin e Prishtines, ku ndodhet ne rrezik per jeten.

Ende nuk jane bere te qarta motivet e aksidentit dhe identitetet e te lenduarve, nderkohe qe mesohet se femija dhe i moshuari kane qene duke ecur ne momentin e perplasjes.

 

Top Channel