Ftesë në 5

E hënë-e premte, 17:00

“Ftesë në pesë” është një program sa informues aq edhe argëtues. Ngjarje kulturore, ndodhi në jetën e VIP-ve, fokusim mbi marrëdheniet familjare të politikaneve e personave publike, pasqyrim të historive të prodhuara nga reality dhe talent show të ndryshëm. Prezantuar nga Bieta Sulo.

Video

Ftesë në 5, Pas operacionit të hundës, Aulona Musta: Ja pse vendosa ta bëja, 21 Shkurt 2020, Pjesa 1
21/02 20:32
Ftesë në 5, Make up e vathë të mëdhenj për fëmijët? Debati që ndezi rrjetin, 21 Shkurt 2020, Pjesa 2
21/02 20:32
Ftesë në 5, Marko Kepi, shqiptari që mblodhi 1.6 mln USD për tërmetin, 21 Shkurt 2020, Pjesa 3
21/02 20:31
Mblodhi 1.6 mln dollarë për tërmetin, ja shqiptari që e pret një e ardhme e ndritur në SHBA
21/02 19:39
Pas hundës, ja cila mund të jetë ndërhyrja e radhës për Aulona Mustën
21/02 19:38
Ftesë në 5, 17 vite me një diversant, çfarë rreziku i kanosej Apostol Gocit? 20 Shkurt 2020, Pjesa 1
20/02 19:28
Ftesë në 5, A po i vret bashkia qentë? Ja çfarë kërkojnë kafshëdashësit, 20 Shkurt 2020, Pjesa 2
20/02 19:28
Ftesë në 5, Klinika Vivia, dermo-estetika në duart e profesionistëve, Pjesa 3
20/02 19:28
“Pagova 300 euro që qeni të udhëtonte me mua”, historia e vajzës që i dashuron katërputroshët
20/02 17:56
Strehoi për 17 vite një diversant, ja sa u shpërblye biznesmeni shqiptar nga ambasada amerikane
20/02 17:43
“Marr bukë me vete, më merr malli për djath”, Luiza Gega tregon sakrificat e stërvitjes në Kenia
19/02 19:30
Ftesë në 5, E para e Europës, Luiza Gega tregon punën në policinë ushtarake, 19 Shkurt 2020, Pjesa 1
19/02 19:26
Ftesë në 5, Një balerinë nga Shqipëria në Paris.. Për çfarë bëhet fjalë? 19 Shkurt 2020, Pjesa 2
19/02 19:26
Ftesë në 5, Vitapur, rrjeti slloven prezent edhe në Shqipëri, 19 Shkurt 2020, Pjesa 3
19/02 19:26
Ftesë në 5, Aktorja që mbeti pa shtëpi sjell në skenë ‘Çne single ti’, 18 Shkurt 2020, Pjesa 1
18/02 21:52
Video të tjera