Top Story/ Familja e grabitqarit më të famshëm në Londër, Astrit Kapajt, jeton në varfëri
24/09/2019 21:45
Top Story në vendlindjen e Kapajt, fshatari nga Gjormi nuk binte në sy për grabitjet e kryera
24/09/2019 21:38
Top Story në Mançester/ Kapaj jetonte në këtë qytet prej shumë vitesh, nuk e njihnin si grabitës
24/09/2019 21:30
Top Story/ Sendet me vlerë dhe ora Rolex, objektet që grabiste në Londër Kapaj
24/09/2019 21:25
Top Story/ Pamjet e sigurisë, si infiltrohej brenda vilave luksoze të Wimbledonit Astrit Kapaj
24/09/2019 21:15
Top Story/ Grabitqari i Londrës u ndoq nga policia për 10 vjet, por ai u zbulua vetëm pasi bëri një gabim
24/09/2019 21:05
Top Story/ Ditmir Bushati pajisi konsujt e nderit me targa diplomatike CD, kundër ligjit
17/09/2019 22:24
Top Story/ Zbulohet lista e fëmijëve të diplomatëve, që kanë pasaporta diplomatike në shkelje me ligjin
17/09/2019 22:18
Top Story/ Paligjshmëria me pasaportat diplomatike, nuk janë dorëzuar nga ish-deputetët e Berishës
17/09/2019 22:07
Top Story/ Ekskluzive, me pasaporta diplomatike janë pajisur edhe shoferët e institucioneve
17/09/2019 22:02
Top Story/ Paradoksi, gjatë kohës së Ditmir Bushatit ishin 1900 pasaporta diplomatike, kurse në Britani vetëm 950
17/09/2019 21:54
Top Story/ Arta Dade ironizon Gent Cakajn: Ai nuk flet me mendjen e tij, nuk e njeh diplomacinë
17/09/2019 21:51
Top Story/ Ditmir Bushati promovoi në diplomaci, mikun e Emiljano Shullazit
17/09/2019 21:46
Ekskluzive në Top Story/ Si u kthyen jashtë kritereve dy sekretaret e Ditmir Bushatit, në diplomate në Bruksel
17/09/2019 21:35
Top Story/ Ditmir Bushati rrënoi ligjin për diplomacinë, emërimet i ktheu nga 20% në 100% politike
17/09/2019 21:29
Top Story/ Nepotizmi në diplomaci, gjatë qeverisjes së Sali Berishës u emëruan familjarët e politikanëve
17/09/2019 21:24
Top Story/ Grabitja e 100 pasaportave në Greqi, zbërthehet skandali me Konsullin shqiptar
17/09/2019 21:17
Top Story/ Tmerri i përdhunimeve të serbëve, pasojat ndjehen sot e kësaj dite
10/09/2019 22:17
Top Story/ Në Kosovë, viktimat gjykohen edhe pas traumës së dhunimit seksual nga serbët
10/09/2019 22:00
Top Story/ Pasojat e krimeve të serbëve, nënë e bijë u përdhunuan agresivisht
10/09/2019 21:51
Top Story/ Rrëfimi dramatik, një 24-vjeçare u kafshua dhe më pas përdhunua nga një grup ushtarësh serb
10/09/2019 21:50