Një problem i rëndë për Arsenalin, por s’ka lidhje me futbollin
21/12/2017 12:33
U eliminua nga Bristol City, Mourinho: Ditë e bukur për futbollin
21/12/2017 11:36
Skënderbeu, kampion dimri. Të premten, ndeshjet e fundit për 2017-n
21/12/2017 11:16
Cristiano-Messi, barazim me gola në vitin 2017
21/12/2017 10:33
PSG refuzon Donnarumma-n, besim të plotë te Areola
21/12/2017 00:50
Bayern thyen Dortmundin, e lë jashtë Kupës
20/12/2017 22:50
Juve bën detyrën, Roma eliminohet
20/12/2017 22:50
Rikthimi i Starovës, Olsi Rama: Tek Partizani nuk vendosin lojtarët
20/12/2017 20:09
“Modriç” i ri, Roma synon yllin e Dinamo Zagreb
20/12/2017 17:51
Milan, Berlusconi e bën vet rolin e trajnerit
20/12/2017 15:03
Tërhiqet “Moxarti i futbollit
20/12/2017 14:31
Icardi, kontratë me 7-7.5 mln euro dhe klauzolë 200 mln euro
20/12/2017 14:02
Thyen arkën e kursimeve të të bijës…për një bisedë me Mourinhon
20/12/2017 13:47
Viti më i keq për… (Foto)
20/12/2017 13:47
Thomas Strakosha, një “thesar” për Lacion
20/12/2017 12:52
Trukime dhe baste, superoperacion me 11 të arrestuar në Kroaci e Slloveni
20/12/2017 12:28
Tifozi tenton t’i hakërrehet Guardiolës, trajneri: Donte fanellën time
20/12/2017 11:58
Revoltë për biletat në Champions
20/12/2017 11:39
City avancon në Kupë (Video)
20/12/2017 11:25
Futbollisti rus, festë “alla shqiptarçe”
20/12/2017 11:19
Flet Rivaldo: Do të isha më i miri nëse do të luaja ende
20/12/2017 09:15