Messi-Roccuzzo, së shpejti vjen në jetë Ciro
07/02/2018 16:52
Fisku spanjoll nuk fal as Sanchezin, dënim me kusht për 16 muaj
07/02/2018 16:22
FSHF, zgjidhen 9 anëtarët e Komitetit Ekzekutiv
07/02/2018 16:02
Barça, akord prej 57 mln euro me turqit e “Beko”-s…vetëm për stërvitjen
07/02/2018 15:55
Zv.presidenti i UEFA-s, Surkis: Proces demokratik e transparent
07/02/2018 14:52
Zgjedhjet në FSHF, Fino: Jo i zhgënjyer! E prisja rezultatin e një procesi të parregullt
07/02/2018 13:28
Duka merr mandatin e 5-të, Fino e uron – VIDEO
07/02/2018 13:22
Fino: Futbolli shqiptar i sëmurë, ta fusim në një etapë të re
07/02/2018 11:35
Një gol që shihet rrallë në futboll – VIDEO
07/02/2018 10:57
FSHF zgjedh sot presidentin
07/02/2018 08:10
Bayern Munchen i shënon 6 Paderbornit, kalon në gjysmëfinalen e Kupës së Gjermanisë (Video)
06/02/2018 21:16
E ardhmja e Hysajt? Agjenti: Varet nga qëndrimi ose jo i Sarrit
06/02/2018 20:03
Zgjedhjet në FSHF, mbërritën monitoruesit. Tani “heshtje zgjedhore”
06/02/2018 20:00
Chelsea, votëbesim “i përkohshëm” për Conten
06/02/2018 18:11
Ronald Koeman, zyrtarisht trajneri i ri i Holandës
06/02/2018 18:05
10 mbrojtësit më të mirë në histori (Foto)
06/02/2018 18:00
“Darka e fundit”, FSHF fton anëtarët e Asamblesë. I pranishëm Duka, mungon Fino
06/02/2018 17:41
“Çmendet” Lallana: sulmon kundërshtarin 19-vjeçar (Video)
06/02/2018 17:41
Juventusi dominon edhe tek femrat
06/02/2018 17:06
Zgjedhjet në FSHF, mbërrijnë monitoruesit nga FIFA dhe UEFA
06/02/2018 15:30
Edhe Premier League me pushime dimërore
06/02/2018 14:28