Fenerbahçe kërkon 20 milionë euro për shitjen e kosovarit Vedat Muriqi
18/11/2019 15:19
Historia e pazakontë e shqiptarit, gjen ujkun të plagosur dhe e ndihmon të shërohet
18/11/2019 14:01
Ish-presidenti Moisiu: Taksa 100% ndaj Serbisë ka qenë veprim i duhur
18/11/2019 12:55
Ekspertët ngrenë alarmin, ndotja e ajrit me pasoja afatgjate te fëmijët
18/11/2019 12:53
Gjendet tifozi i zhdukur anglez
18/11/2019 12:51
Historiani serb: Nuk ka “Schengen të vogël” pa njohjen e realitetit të pavarësisë së Kosovës
18/11/2019 12:49
Vazhdojnë përplasjet e Listës Serbe me Kurtin, e godasin që kërkoi dorëzimin e Radojiçiqit
18/11/2019 12:25
Skenderaj, hapet panairi i mjaltit, prodhimeve bujqësore dhe artizanaleve
18/11/2019 12:10
Ndotja e ajrit shkakton 852 vdekje të parakohshme, fëmijët më të rrezikuarit
18/11/2019 12:09
Kosova në Angli u kërkua në internet më shumë për ndeshjet e futbollit se sa kur e shpalli pavarësinë
18/11/2019 12:00
Tifozi i Anglisë për pritjen në Kosovë: Pronari i hotelit strehoi falas dhe na bleu katër birra
18/11/2019 11:58
Anglia falënderon Kosovën për mikpritjen
18/11/2019 11:49
Konferenca në Tiranë/ Thaçi: Në luftën e Kosovës nuk u implikua feja
18/11/2019 11:48
Thaçi në Tiranë: Toleranca është vlera pa të cilën s’mund të ndërtojmë shoqëri në paqe me veten dhe Zotin
18/11/2019 11:47
Fenerbahçe vendos të mos e shesë Muriqin, kjo është arsyeja
18/11/2019 11:45
Përurohet shtegu “Panorama” në Prizren
18/11/2019 11:25
Fidan Aliti: Kam besim të plotë që do të kualifikohemi në Evropian
18/11/2019 11:12
Kosove/Bie numri i fëmijëve të braktisur
18/11/2019 11:05
Huawei shpërblen punonjësit që gjejnë produkte alternative nga ato amerikane
18/11/2019 11:02
Shqiptarë e serbë punojnë murale bashkë në urën e Ibrit
18/11/2019 10:58
Zyrtari amerikan: Marrëveshja Kosovë-Serbi ekziston, por vështirësia është te zbatimi i saj
17/11/2019 18:12