Fluturat, moda e pranverës vë krahë

27/02/2018 09:51

Simbol i lirisë dhe rilindjes, fluturat fokusohen tek veshjet e pranverë-verë 2018. Këto krijesa të mrekullueshme shfaqen në veshjet femërore plot ngjyra të gjalla dhe kontraste me tone pasteli.

Krahët janë riprodhim në dekorime të çmuara tredimensionale, etj. Ato i gjejmë në koleksionit e Dolce ^ Gabbana, Valentino por dhe Roberto Cavalli.

Nëse jeni në kërkim të një stili femëror dhe joshës, tamam si një Madam Butterfly, shfletoni galerinë e fotove.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel