A do ta trashëgojë aktrimin/ Arjola: Fëmijët kanë qenë pjesë e një filmi
Jehona në publik e Donaldit dhe Semit, Paloma nis aludimet
“Abortova dy shtatëzani”/ Paloma tregon sfidat për tu bërë nënë
Big Brother Vip
“Më vjen keq për energjinë”, debatet e shpeshta përlotin Palomën
Konflikti Ilir-Semi-Donald/ Banorët përpiqen të ”qetësojnë gjakrat”
Beniada tregon për vëllanë: Më ka marrë shumë malli
Semi tregon detaje nga fëmijëria e saj
Big Brother Vip
”Vuaj nga ankthi”/ Rrëfehet Semi: S’kam asnjë kujtim të bukur nga vitet e fundit
Prindërit, pika e dobët e Semit dhe Sheilës
Nis zyrtarisht prova javore, çiftet do të jetojnë brenda së njëjtës bluzë
Donaldi i ka dedikuar këngë dashurisë me Bora Zemanin
Big Brother Vip
Arditi refuzon të sqarohet me Palomën
Romanca me Bora Zemanin, Donaldi: Femra që kam dashur
Pas debatit me Ilirin, Semi e revoltuar: Dola si kokrra e …
Pas përballjes me Semin/ Iliri i zhgënjyer: Argumenta delenxhinjsh
Big Brother Vip
Përplasja me Arditin/ Paloma përlotet kur shpjegon situatën: Nuk ishte e qëllimshme
Ilirit nuk i del inati me Donaldin: T’i bëjnë strategjitë por jo me legenizma, do kërkoj nga produksioni që…
Pastërtia në shtëpi/ Banorët kundër Monikës: E tepron
Më shumë