Wake Up/ Njomza dhe Rinori, ҫifti vloger që jetën reale e bëjnë në rrjetet sociale
22/05/2020 09:10

Njomza dhe Rinor Kastrati janë një ҫift të rinjsh të martuar të cilët jetojnë në Zvicër. Prej mëse dy muaj e gjysmë ata kanë zbuluar pasionin e tyre të madh për të realizuar video me situata gazmore të cilat i postojnë në youtube ose në rrjetet sociale. Në pak kohë ata kanë marrë shumë klikime dhe pse jo janë bërë të famshëm. Njomza ka lindur në Zvicër ndërsa Rinori jeton aty prej rreth 2 vitesh e gjysmë pasi ka ardhur nga Gjakova. Edhe pse të rinj ata janë të martuar dhe kanë një kimi aq të dukshme sa të bie menjëherë në sy kur komunikon. Duket se kanë gjetur njeri-tjetrin sepse të dyve ju pëlqejnë rrjetet sociale dhe një pjesë të përditshmërisë së tyre e pasqyrojnë edhe për ndjekësit. Ata pasqyrojnë situata reale, skena të xhelozisë, lojëra me dënime, sfida të ndryshme, kërcime në Tik-Tok...etj. Përtej këtij pasioni, ata të dy punojnë në fushën e kontabilitetit.

Aventurierët – “Piknik në Farkë, ku i zbulojnë të gjitha!” – Ora e Tiranës
26/05 09:20
Edicioni Informativ, 25 Maj 2020, Ora 15:00
26/05 09:19
“Edi Rama na cave …. “Ismet Drishti shpërthen – Shqipëria Live, 25 Maj 2020
26/05 09:19
Antoneta vendos më në fund se çfarë do bëjë me djemtë në Përputhen “E Diell”, 24 Maj2020
25/05 10:25
Portokalli, 24 Maj 2020 – Çifti i lumtur ( Burri Hajdut )
25/05 10:24
Portokalli, 24 Maj 2020 – 2 Policat ( Pensioni i Kolës )
25/05 10:24
Edicioni Informativ, 23 Maj 2020, Ora 12:00
24/05 09:25
Episodi i plotë – Dua të të bëj të lumtur, 23 Maj 2020
24/05 09:25
Një ditë me Dojnën | Donald dhe Romeo Veshaj | Pop Culture 3
24/05 09:25
Aventurierët – “Çfarë ndodh në Jalë, mbetet në Jalë’’ – Episodi 8, 22 Maj 2020
23/05 09:23
Edicioni Informativ, 22 Maj 2020, Ora 15:00
23/05 09:23
Kiçja dhe personazhet e tjerë që po thyejnë rrjetin – Shqipëria Live, 22 Maj 2020
23/05 09:22
Wake Up/ Njomza dhe Rinori, ҫifti vloger që jetën reale e bëjnë në rrjetet sociale
22/05 09:10
Edicioni Informativ, 21 Maj 2020, Ora 15:00
22/05 09:10
Edicioni Informativ, 21 Maj 2020, Ora 12:00
22/05 09:10
Çani dhe Imami e kthejnë në personale, debat dhe akuza që nuk duhen humbur
21/05 09:01
Edicioni Informativ, 20 Maj 2020, Ora 15:00
21/05 09:01
Shitja e pjeshkëve/ Fermerët: Çmimi ok, por ka dalë para kohe
21/05 09:01
Edicioni Informativ, 19 Maj 2020, Ora 12:00
20/05 09:41
Edicioni Informativ, 19 Maj 2020, Ora 15:00
20/05 09:41