Vitrina e Librit, 06 Janar 2019
06/01/2019 20:31
Top Channel/ Ekspozita “mollë e ndalueme”, dalin nga arkivat grafikat me motive migjeniane të 1989
27/11 18:52
Top Channel/ Ekspozitë ndërkombëtare në Krujë. 23 artistë krijojnë dhe ekspozojnë
26/11 19:59
Top Channel/ Isopolifionia shqiptare në Unesco. Festohet sot 16-vjetori
25/11 16:18
Top Channel/ Monodrama, “Duan të Fluturojnë”.Shfaqja po vihet në skenën e teatrit Metropol
24/11 18:48
Top Channel/ Çmimi evropian i letërsisë/ Giovani Dozzini vjen në Tiranë për të treguar veprën e tij
24/11 12:30
Top Channel/ Shuhet Hueyda el Saied/ Artistja 46-vjeçare vuante nga një sëmundje e rëndë
23/11 12:34
Top Channel/Vepra nga lufta në ekspozitë!Punime në dy këndvështrime ekspozohen në galerinë e Tiranës
21/11 20:00
Top Channel/Veliaj me të rinjtë e “Back to book”: Krenar që po rikthehet kultura e leximit në Tiranë
21/11 14:04
Top Channel/ Intrigat në “Snob”/ Sonte episodi i tretë i serialit në Top Channel
21/11 12:48
Top Channel/ Tre botimet e Eni Vasilit/ Gazetarja flet për librin e ri nga panairi i librit
21/11 12:43
Top Channel/ Fituesit e panairit të librit/ Shpërndahen çmimet në panairin e librit në Tiranë
20/11 20:01
Top Channel/ Fituesit e Panairit të Librit/ Shpërndahen çmimet në panairin e librit në Tiranë
20/11 15:13
Top Channel/ Libri, sot shpallen fituesit/ Shpërndahen çmimet në Panairin e Librit në Tiranë
20/11 12:27
Top Channel/Botimet e reja në panairin e librit/ Prezantohet titujt e autorëve shqiptarë dhe të huaj
19/11 20:04
Top Channel/ Panairi i librit/ Prezantohen botimet më të reja për lexuesin shqiptar
18/11 20:09
Top Channel/ Premiera e filmit “Shkëmbimi”. Filmi me regji të Drilon Hoxhës
18/11 15:38
Top Channel/ Shuhet Fadil Kraja. Dramaturgu i njohur ishte 91 vjeç
18/11 12:41
Top Channel/ Nisi panairi i librit/ Botimet më të reja prezantohen për publikun
17/11 20:04
Top Channel/ Shfaqja “zoti krijoi botën për dashuri”, në skenë nga Liza Xhuvani, Kristian Koroveshi
17/11 19:59
Top Channel/ Ekspozohet koleksioni i veçantë/ Veprat e shumë artistëve në “Imago Mundi Collection”
16/11 19:58