“Shtëpia ime”/ Edhe 9 ditë për aplikimin e të prekurve nga tërmeti për programet e rindërtimit
21/02/2020 04:37

Kanë mbetur edhe 9 ditë në dispozicion të qytetarëve të prekur nga tërmeti për aplikimin në platformën online “Shtëpia ime”. Në bashkinë e Shijakut, një nga bashkitë e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit deri më tani kanë aplikuar 2018 qytetarë për të përfituar nga programet e rindërtimit.

Top News – I digjet uzina atomike/ Irani: Kujdes, do hakmerremi!
03/07 20:57
Top News – Ilaçi kundër covid/ Merr autorizimin e BE-se
03/07 20:55
Top News – Sezoni turistik/ Policia në gadishmëri për fluksin
03/07 20:16
Edicioni Informativ, 3 Korrik 2020, Ora 19:30
03/07 20:09
Festë në pandemi/ Dita e pavarësisë do të jetë ndryshe për Amerikanët
03/07 20:05
Hell’s Kitchen/ Shef Renato dhe produksioni po zgjedhin konkurrentët
03/07 19:57
Të hënën nis transporti urban/ Veliaj: Nëse refuzojnë, të dorëzojnë licensat
03/07 19:53
“Të kontrollohet çdo aktivitet fetar”/ Ekspertët pas ngjarjes në Kombinat: Të hetohet çdo gjë që lëviz në vend
03/07 19:51
Rruga Milot-Fier/ Deri në në verën e vitit 2024 përfundon segmenti deri në Kashar
03/07 19:48
Vetëflijimi i nënës dhe vajzës/ Tragjedia nisi me vetëvrasjen e babait shumë vite më parë në Përmet
03/07 19:41
Kosova na kërkon doganë & HEC/ Kryeministri Hoti, në Tiranë. Rama: Të gjithë bashkë kundër akuzave
03/07 19:30
Top News – Familja e Rugovës/ Thaçi e Veseli, të pafajshëm!
03/07 19:22
Top News – Rikthimi i Çiljetës/ Zbulon pak nga projekti i ri
03/07 19:21
Top News – Rriten rastet e covid-it/ Rrikthehet emergjenca në Beograd
03/07 19:12
Top News – Gruaja e Will Smith/ “Tradhëti” me bekimin e tij
03/07 19:11
Top News – “Mbahet” Turqia/ Po e përballon mirë covid 19
03/07 19:06
Top News – Ndërtim pa leje në plazh/ Vlorë, IKMT prish 2 ‘beach bare’
03/07 19:02
Top News – Shkatërrohet statuja/ Kopenhagen, sirena ‘peshk racist’
03/07 19:01
Top News – Zbulohet vrima e zezë/ Gllabëron një diell në ditë!
03/07 18:58
Top News – Shpërthim në Turqi/ Shumë të lënduar nga fishekzjarrët
03/07 18:56