Sfida e viteve 80-te, gjeneron konflikt mes konkurentëve “E Diell”,17 Nëntor 2019
17/11/2019 19:29

Rubrika: Olsa Muhameti, Argjira Spanca Janë 16 konkurrentë, 8 në anën e make up artist/Grimier 8 të tjerët qëndrojnë përballë tyre si hair staylist/parukier. Një juri profesioniste që ne e kemi prezantuar Ardi Borova dhe Eni Lena do të gjykojnë punën e tyre. Cdo javë disa konkurrentë do të kalojnë në sfidë, e cila zhvillohet në një ambjent tjetër. Sfida do të ketë tematika të ndryshme nga java në javë. Sfiduesit do të jenë në rrezik eleminimi.

Episodi i plotë: E Diell 26 Qershor 2022 Entertainment Show
26/06 19:30
Ina Kollcaku shpjegon tatuazhin e veçantë në zonën delicate E Diell 26/06/2022
26/06 19:30
Parashikimet e Alfred Cakos: Ju nuk e kuptoni se çfarë do të ndodhë E Diell 26/06/2022
26/06 19:30
Plas debati Alfred Cako-Milaim Zeka, “Terrorizmi i mizave, janë përralla” E Diell 26/06/2022
26/06 19:30
Alfred Cako: Ja si u kërcënua Meta për firmën e dreketit te presidentit E Diell 26/06/2022
26/06 19:30
Alfred Cako: Kriza ka filluar, në gjermani nuk ka vaj… E Diell 26/06/2022
26/06 19:30
Alfred Cako tregon borxhet që kanë vendet e mëdha të botës E Diell 26/06/2022
26/06 19:30
Uragani ekonomik që na pret, dhe gjuha e trupit mes Metës dhe Yuri Kim E Diell 26/06/2022
26/06 19:30
Habit Alfred Cako! “Ja kur do të rritet çmimi i naftës” E Diell 26/06/2022
26/06 19:30
“Meta dhe Yuri Kim si dy të dashuruar”, Alfred Cako shpjegon gishtin masonik E Diell 26/06/2022
26/06 19:30
A është afruar Ilir Meta me amerikanët?Ja mendimi i Milaim Zekes dhe Ina Kollçakut EDiell 26/06/2022
26/06 19:30
Bomba e Milaim Zekës: Shikoj paqe mes Ukrainës dhe Rusisë, pas tyre vijon … E Diell 26/06/2022
26/06 19:30
Alfred Cako vë duart në kokë “Na mbytën me gënjeshtra” E Diell 26/06/2022
26/06 19:30
Historia e Alfred Cako, “Një djal me kapuç me doli përpara natën dhe më tha…” E Diell 26/06/2022
26/06 19:30
Alfred Cako: Ja pse Rubla ruse sot është monedha më e kërkuar E Diell 26/06/2022
26/06 19:30
Ina Kollçaku mer komplimentin e veçantë nga Alfred Cako E Diell 26/06/2022
26/06 19:30
Alfred Cako sulmon Ferit Hoxhën, “Ja pse po vendoset embargo” E Diell 26/06/2022
26/06 19:30
Bledi Mane: Ja për çfarë i duhet Ilir Meta amerikanëve E Diell 26/06/2022
26/06 19:30
Milaim Zeka: Edi Rama na dha brrylin, na premtoi por… E Diell 26/06/2022
26/06 19:30
Nag surprizon Argjirën në skenë… E Diell 26/06/2022
26/06 18:43