Letra dhe dhurata anonime për moderatoren shqiptare, ja kush e llastonte dikur
09/10/2019 20:02

Pjesë e diskutimit të sotëm në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte edhe moderatorja simaptike Daljana Sejdia, e cila tregoi se vetë nuk është tipi i letrave, por ka marrë pusulla anonime nga koha e gjimnazit.

I mbushën pistoletën me plumba të vërtetë në teatër, “Skënderbeu”: Më shpëtoi Zoti!
17/05 19:16
Kamarierja nga Brazili tregon gjestin e çuditshëm të klientëve shqiptarë
17/05 19:16
Braziliania flet kaq bukur shqip, video që s’ duhet humbur
17/05 19:15
Tronditëse, abuzimi seksual i 6 vjeçares nga shokët: Kam bindjen që e dinin të gjithë!
17/05 19:15
Nxorën video porno në mes të klasës, Diola Dosti ndan momentin e sikletshëm me fëmijët
17/05 19:15
Aktori kokë e këmbë i dashuruar: E kam idhull, Lulen time e ka sjellë Perëndia
17/05 19:14
Abuzimi seksual i 6 vjeçares, revoltohet e ftuara me kolegun: Ti sot duhet të ishe në protestë!
17/05 19:14
Ftesë në 5, Aktori Xhevat Limani: Kanë dashur tre herë të me vrasin në skenë, 17 Maj 2021, Pjesa 2
17/05 18:43
Ftesë në 5, Abuzohet seksualisht 6-vjeçarja, reagon shkolla ”Faik Konica”, 17 Maj 2021, Pjesa 1
17/05 18:42
Ftesë në 5, Ester, braziliania që punon kamariere në Vlorë, boll me ofendime, 17 Maj 2021, Pjesa 3
17/05 18:32
Ftesë në 5, Lindja në prani të fëmijëve, çmenduri apo realitet amerikan?, 14 Maj 2021, Pjesa 3
14/05 18:00
Pse në Shqipëri s’ realizohet lindja në vaskë? Moderatorja: Po i kalojmë caqet me këto kërkesa
14/05 18:00
Burri i moderatores qau për herë të parë dhe arsyeja nuk ishte ajo
14/05 17:45
Bashkëshorti u mbyt me qumështin e së shoqes, historia gallatë brenda maternitetit
14/05 17:45
Ftesë në 5, Me burrin në sallën e lindjes: Gra me turp apo burra frikacakë?, 14 Maj 2021, Pjesa 2
14/05 17:45
“Burri e ka për detyrë të rrijë me mua gjatë lindjes”, përplasja e Sara Karaj me Eneidën
14/05 17:45
Sara Karaj kujton momentin e lindjes e emocionuar: Darti ma bëri më të lehtë!
14/05 17:45
Çifti i lesbikeve që vuajnë mohimin e familjeve: Ne jemi njerëz të mirë, cili është faji ynë?
14/05 17:15
Ftesë në 5, La të shoqin & bën dasmë me një grua: Historia e Rremidës në SHBA, 14 Maj 2021, Pjesa 1
14/05 17:15
Shkodrania lesbike kujton martesën e parë me ish-burrin: E dashuroja, por kuptova që doja gra kur …
14/05 17:15