Kurti: Nëse nuk ka marrëveshje me LDK-në, do të shkojmë në zgjedhje
08/12/2019 12:56

Kryetar i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati i kësaj partie për kryeministër, Albin Kurti ka deklaruar se nëse nuk ka marrëveshje me LDK-në për krijimin e koalicionit qeverisës, do të shkojnë në zgjedhje.

“Synojmë shmangien e valës së dytë të Covid-19”. Interviste me Ministrin e Shëndetësisë së Kosovës
20/09 18:18
Top News – Kosova, masat anti-covid/ Thyejnë pjata para kryeministrisë
20/09 15:52
Kosova ka siguruar vaksinën/ Ministri Zemaj: Synojmë shmangien e valës së dytë të Covid-19
20/09 15:34
Top News – Thaçi me Erdogan/ Fuqizim partneritetit strategjik
20/09 15:20
Top News – Kosovë, dosjet speciale/ Haradinaj- t`i dorëzohen prokurorisë
20/09 14:00
Top News – Kosovë, lojrat e fatit/ 35 arrestime pas aksionit blic
20/09 12:01
Top News – Bilanci i koronavirusit/ Kosovë, 3 viktima, 63 infektime
19/09 17:25
Rezoluta e Vetëvendosjes/ Nisma pezull, nuk ka kuorum në Parlamentin e Kosovës
18/09 19:54
Top News – Kosovë, vendet e Kuintit/ Të mos preket gjykata speciale
18/09 17:49
Top News – Kosova me vdekje/ Por sërish pak infektime
18/09 16:46
Top News – Osmani, Gjykata Speciale/ Çon në Hagë kërkesën e Thaçit
18/09 16:44
Top News – Dialogu në Bruksel/ Serbi-Kosovë, qëndrime të kundërta
17/09 19:39
Top News – Hoti në parlament/ Dialogu përfundon me njohje
17/09 18:38
Prokurorët marrin dosjet e speciales/ Për herë të dytë dolën nga gjykata
17/09 15:52
Top News – Dosje të speciales/ Sërish në dyert e OVL të UÇK
16/09 19:51
Thaçi kundër Hotit për bisedimet/ Asociacioni dhe pronat e Kosovës në dialogun me Serbinë
16/09 19:22
Top News – Kosovë pandemia/ Vijon rënia e infektimeve
16/09 17:35
Top News – Përplasje me Thaçin/ Hoti: Nuk do diskutojmë asociacionin
16/09 15:57
Top News – Kosovë, pandemia/ 4 vdekje, por bien infektimet
14/09 19:09
Top News – Mësimi nis dhe në Kosovë/ Hoti përuron shkollën fillore në Lipjan
14/09 15:45