Diell dhe ulje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot
26/12/2019 08:17

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta.

Edicioni Informativ, 13 Prill 2021, Ora 00:00
13/04 02:11
Trekëndëshi Athinë-Tripoli-Ankara/ Lëvizje intensive diplomatike. Libia do të vendosë një ekuilibër midis Turqisë dhe Greqisë?
13/04 02:09
Top News – Franca ndërmerr hapin e rëndësishëm/ Ndalon fluturimet e shkurtra brenda vendit
12/04 22:39
Top News – Anglezët fikin televizorët/ Kritikuan mbulimin e gjerë të vdekjes së princit
12/04 22:37
Top News – Mjekimi që kushton 1 milion lekë/ Shëndetësia falas, por jo në spitalin ushtarak!
12/04 22:14
Top News – I kishte munguar publikut/ Melanie Trump ‘rrezaton’ me fustan 2000 dollarë
12/04 21:40
Top News – Trazirat ‘pushtojnë’ edhe Romën/ Protesta masive kundër mbylljes së bizneseve
12/04 21:34
Mijëra besimtarë Hindu në ritualin e larjes në lumin Ganges, me gjithë infeksionet nga Covid-19
12/04 21:31
Zjarri masiv shkatërron fabrikën historike në Shën Petersburg në Rusi – Pa koment
12/04 21:30
Artistët bllokojnë teatrot e Belgjikës, kundër kufizimeve të eventeve të artit prej pandemisë
12/04 21:29
Pamje ajrore të rezervatit të virgjër natyror Akamas në perëndim të Qipros – Pa koment
12/04 21:28
Romë, protestuesit përleshen me policinë kundër kufizimeve qeveritare të koronavirusit – Pa koment
12/04 21:27
Në Londër mbushen ‘kopshtet e birrës’ pas heqjes së pjesshme të kufizimeve të koronavirusit
12/04 21:26
9 xhirafat e rrezikuara lundrojnë drejt sigurisë në liqenin Baringo në Kenia – Pa koment
12/04 21:25
SHBA, protesta të reja në Minneapolis pas vrasjes me armë nga policia të afro-amerikanit
12/04 21:25
Top News – Boris Johnson, model i flokësh/ Lehtësohen masat, kryeministri tek parukieri
12/04 21:23
Top News – 3 vjet hetime për 143 kg kokainë/ Si u zbulua kompania me lidhje në Ekuador
12/04 21:22
Top News – Paketa e infrastrukturës së Biden/ Irritohen republikanët, ‘shumë e shtrenjtë’
12/04 21:03
Top News – Skandal në familjen e Zoran Zaev/ Kapet shoferi me 200 kg marijuanë
12/04 20:21
Edicioni Informativ, 12 Prill 2021, Ora 19:30
12/04 20:19