Cilësia e mësimdhënies, studentëve u dërgohet “Sondazhi Kombëtar”
19/04/2019 15:22

Të rinjve që ndjekin studimet e larta në Shqipëri u është dërguar në “e-mail” prezantimi me “Sondazhin Kombëtar të Studentëve”, i cili është një instrument matës mbi opinionet e studentëve në institucionet e Arsimit të Lartë.

Top News/ ‘Pasova stafetën’ për të bashkuar vendin / Biden para kombit: Është radha e brezit të ri
25/07 12:11
Top News/ Netanyahu takon Biden dhe Harris…Pritet me protesta në Uashington: T’i jepet fund luftës
25/07 12:07
Top News/ KLSh nuk raporton në Kuvend. Përplasje për seancën dëgjimore të Dhëmbit te Ekonomia
25/07 11:59
Top News/ ‘Partia duhet t’i zgjedhë deputetët’, Arben Pëllumbi- Ka rëndësi pjesëmarrja në lista
25/07 11:28
Top News/ ‘Nëse hapen listat do jem në garë’, Flutura Açka pasi hoqi dorë nga grupi i PD
25/07 11:28
Top News/ ‘Do kërkojnë marifete elektorale’? Për çfarë flet Erion Braçe
25/07 11:27
Top News/ Draftin Zgjedhore, Fatmir Xhafaj- Nuk e kam lexuar akoma
25/07 11:24
Top News/Apeli i GJKKO pranon kërkesën e SPAK/ I akuzuari si ortak i Evis Berberit rikthehet në qeli
25/07 11:14
Top News/ Rrjet kompanish për pastrimin e parave. Prokuroria heton grupin, 1 shqiptare e 3 të huaj
25/07 11:09
Top News/ A jeni pro listave të hapura? Flasin deputetët, Ilir Metaj injoron gazetarët
25/07 11:03
Top News/ ‘Jam për listat e hapura’, deputeti Çyrbja tregon propozimin që do të bëjë
25/07 11:02
Top Channel/ Deputetit Deliu: marrëveshje PD-PS e mirë, por ngelet për t’u parë si do funksionojë
25/07 10:57
Top News/ ‘Ra maska e fundit!”. Flutura Açka ikën nga grupi i PD: Opozita, pazar kundër SPAK
25/07 10:34
Top News/ Netanjahu mban fjalim në Kongres/ Kërkon mbështetjen e amerikanëve, nuk heq dorë nga lufta
25/07 10:27
Top News/ Sherri për një borxh të pashlyer/ Arrestohet autori që qëlloi me armë në Vaun e Dejës
25/07 10:18
Top Channe/ E rëndë në Pogradec! Babai plagos me çifte të birin, 47-vjeçari ishte i dehur
24/07 23:16
Top News/ Babai plagos me çifte djalin/ Pogradec, shkoi në banesë i dehur dhe e dhunoi të atin
24/07 22:59
Top Channel/ Shira të dendura gjatë pasdites! Rrëshqitje dherash në segmentin rrugor Gjegjan-Mirditë
24/07 22:22
Top Channel/ Babai qëlloi me armë djalin që e dhunoi! Flet për TCH xhaxhai: Dëgjuam që po qanin…
24/07 22:11
Top News/ Rrëshqitje masive dherash në Mirditë, bllokohet rruga. Rrezikohet dhe një trajler
24/07 21:57