Për’puthen Prime

Së Shpejti

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.

Video

Ledjana tregon si e ka parë të gjithë debatin Melisa-Mevlan – Përputhen Prime, 17 Janar 2021
17/01 23:00
Fationi përplaset me Arjan Konomin – Përputhen Prime, 17 Janar 2021
17/01 23:00
Andi i ri ngacmon Tean, ja çfarë thotë Andi i vjetër– Përputhen Prime, 17 Janar 2021
17/01 23:00
Sherri në prapaskenë mes Atdheut dhe Arjanit; Ja çfarë ndodhi – Përputhen Prime, 17 Janar 2021
17/01 23:00
“Po luan me Melisën”, Arjani vazhdon debatin me Atdheun – Përputhen Prime, 17 Janar 2021
17/01 23:00
Më pëlqen të sfidoj veten ndaj “gjuajta” Tean – Përputhen Prime, 17 Janar 2021
17/01 23:00
Andi rikthehet në program dhe tregon gjithçka, çfarë do ndodhi – Përputhen Prime, 17 Janar 2021
17/01 23:00
Melisa i hakërrehet Ledjanës; “Nuk krahasohem me ty” – Përputhen Prime, 17 Janar 2021
17/01 23:00
Atdheu del nga vetja në studio – Përputhen Prime, 17 Janar 2021
17/01 23:00
“Mua mos më ofendo”, shpërthen Mevlani ndaj Melisës – Përputhen Prime, 17 Janar 2021
17/01 23:00
Pse Andi e la vetëm Tean në program?– Përputhen Prime, 17 Janar 2021
17/01 23:00
Melisa përballet me Mevlanin pas skenave të xhelozisë – Përputhen Prime, 17 Janar 2021
17/01 23:00
Ledjana kërkon me forcë të mos transmetohen pamjet në prapaskenë – Përputhen Prime, 17 Janar 2021
17/01 23:00
Andi vjetër- Andit të ri: “S’të jap llogari ty kur puth apo kur përqafoj” – Përputhen Prime
17/01 23:00
“Melisa e ka alibi, ndoshta donte të më hiqte kryqin ndaj bëri gjithë atë skenë” – Përputhen Prime
17/01 23:00
Video të tjera