Më thuaj një dëshirë

Çdo të shtunë , Ora 18:10

Një reality show që do t’ju prezantojë javë pas jave dëshirat më të pabesueshme të fëmijëve shqiptarë. Moderatorja Fjoralba Ponari, do të udhëtojë në shkolla të ndryshme të vendit, aty ku do të mbledhë dëshirat përmes të cilave, dikujt do t’i ndryshojmë ditën e dikujt jetën përgjithmonë. Histori emocionuese, prekëse dhe njëherazi qesharake, të rrëfyera me pafajësinë e fëmijëve,së shpejti në ekranin e Top Channel.

Video

Dhurohet një makinë, emocione të forta! Finalja e ‘Më thuaj një dëshirë’, 25 dhjetor 2021
25/12 19:15
Për të mos u humbur, prapaskenat e xhirimeve do t’ju shkrijnë së qeshuri!- Më Thuaj Një Dëshirë
25/12 19:01
Djali u rikthen buzëqeshjen prindërve me dhuratën e pazakontë!- Më Thuaj Një Dëshirë
25/12 19:00
Ekziston babagjyshi? Ja si përgjigjen fëmijët!- Më Thuaj Një Dëshirë
25/12 19:00
Emocionuese/ Nuk shikon prej 15 vitesh, përlotet nga i biri- Më Thuaj Një Dëshirë
25/12 19:00
“Na vodhën shtëpinë,ndërsa herën tjetër…”,vogëlushja përlot me dëshirën e saj-Më Thuaj Një Dëshirë
25/12 19:00
S’kanë fund surprizat, një makinë pret në oborrin e Top Channel!- Më Thuaj Një Dëshirë
25/12 19:00
Prekëse/ “Dua një krevat për babin e verbër dhe mamin, që të flenë rehat”- Më Thuaj Një Dëshirë
25/12 19:00
Rikthehet në ekran gjyshja më e komentuar e sezonit- Më Thuaj Një Dëshirë
25/12 19:00
Të bërtitura dhe lot, pas takimit prekës në portin e Vlorës!- Më thuaj një dëshirë
18/12 19:00
Halla takon familjen pas 3 vitesh! Këngëtarja e njohur surprizon fansen- Më thuaj një dëshirë
18/12 19:00
Fjori i thotë “Dëshira do të realizohet”, emocione të forta për nënë e bijë!- Më thuaj një dëshirë
18/12 19:00
“Rashë në skenë, u vrava dhe…”, Anxhela Peristeri tregon historinë!- Më thuaj një dëshirë
18/12 19:00
Emocionuese/ Halla takon familjarët pas 3 vitesh!- Më thuaj një dëshirë
18/12 19:00
“Fikni kamerat!” Priste një pako, gjyshja shokohet nga surpriza!- Më thuaj një dëshirë
18/12 19:00
Video të tjera