Kosova përcakton çmimet, sa do të shitet nafta, benzina dhe gazi
27/06/2022 10:11
Shimpanzeja u vra nga punonjësit e parkut zoologjik në Greqi, qytetarët paralajmërojnë protesta
26/06/2022 10:51
Nxënësit mbajnë armë në Kosovë! Blejnë thika në internet, qindra sherre në shkolla
26/06/2022 08:38
Heqja e vetos, Ministria e Jashtme bullgare: Vendimi pasqyron mbështetjen e gjerë të partive në vend për të ardhmen evropiane të 6 vendeve të Ballkanit Perëndimor
25/06/2022 20:23
Kush i kontrollon thikat në shkolla?
25/06/2022 18:10
Shisnin mish me kokainë në “mes” të Athinës, arrestohen katër shqiptarë në Greqi
25/06/2022 13:36
​Aplikimi i Kosovës mbetet në sirtarët e Këshillit të Evropës
25/06/2022 13:08
Mungesa e punëtorëve fut Kosovën në krizë, kushtet e vështira të punës rëndojnë situatën
25/06/2022 11:31
Shpërthim në veri të Kosovës, i vihet eksploziv transformatorit në zonat ku banojnë serbë
24/06/2022 19:49
Rada Trajkoviç ndalohet në aeroportin e Beogradit
24/06/2022 18:25
Armë, thika e drogë/ Policia aksion në shkollat e Ferizajt. 60 të shoqëruar në polici
24/06/2022 17:05
Shpërthim në veri të Kosovës/ I vihet eksploziv transformatorit në zonat ku banojnë serbë
24/06/2022 12:02
BE ‘refuzon’ Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut/ Presidenti Vuçiç: Miqtë tanë meritonin nisjen e procesit të negociatave
23/06/2022 15:27
Çfarë pret nga Samiti i BE-së? Presidenti Vuçiç përgjigjet shkurt: Asgjë!
23/06/2022 11:31
Koha për relaks, presidentja dhe mbrojtësi i kombëtares me pushime në Greqi
23/06/2022 10:47
Shkup: Vëmendja e përqendruar tek Parlameni i Bullgarisë
22/06/2022 22:37
Maqedonia e Veriut kërkon garanci për gjuhën dhe historinë
22/06/2022 21:15
Serbët: Do paguajmë energjinë! Mitrovicë, reagimet pas marrëveshjes mes Kosovës dhe Serbisë
22/06/2022 19:53
Koalicioni i ri “Anti-Petkov” shtyn mbledhjen e Komisionit për veton ndaj Maqedonisë së Veriut
22/06/2022 17:14
Liberalizimi i vizave për Kosovën në margjinat e Samitit të BE-së
22/06/2022 16:10
Bullgaria drejt heqjes se vetos, reagon Varhelyi/ I hapet rruga edhe Shqipërisë, por fjalën e fundit e ka parlamenti bullgar
22/06/2022 15:02
Grevë e përgjithshme në Maqedoninë e Veriut, mbi 1.000 punonjës kërkojnë rritje pagash
22/06/2022 14:44
​Osmani në Bruksel: Mbështetja nga PE, garanci për rrugën evropiane të Kosovës
22/06/2022 13:39
Kosova merr vendimin për rregullimin e çmimit të naftës
22/06/2022 12:03
Parlamenti bullgar vendos sot mbi fatin e qeverisë së Petkovit
22/06/2022 10:02
Zogu më madh predator i Evropës rishfaqet në malet e Bullgarisë pas thuajse zhdukjes (fotot)
21/06/2022 18:55
Marrëveshja Kosovë-Serbi për energjinë, Ambasada e SHBA-së në Prishtinë: Vijoni dialogun!
21/06/2022 18:20
Ramush Haradinaj përkrah marrëveshjen me Serbinë për energjinë
21/06/2022 18:14
Borrell përgëzon Kurtin dhe Vuçiçin mbi arritjen e marrëveshjes për energjinë
21/06/2022 16:04
Kurti përshëndet marrëveshjen për energjinë me Serbinë
21/06/2022 15:39