Lifestyle
NASA, imazhe high definition nga stacioni hapesinor
Jill, gruaja qe po ben me “dhimbje koke” shkencetaret
Camcakezi pa sheqer na largon nga embelsirat
Lifestyle
Rritja e mireqenies demton njerezit dhe Token
Chavez ia dhuron Obames, libri behet bestseller
Rusi, biznesmeni premton nje kishe per cdo vit jete
Univers, parashikohet perplasja e 4 galaktikave
Lifestyle
Mbreteresha e Anglise, pasuri dhe pushtet
Nje kinez, pretendent per rekordin e gjatesise
SHBA, 2 milione euro per koleksionin e pullave
SHBA, zyrtarizohet ndotja e vendit nga gazrat
Lifestyle
Evrope, te prekurit me kancer mbijetojne per 5 vjet
Ngrohja globale rrezikon “mushkerine” e Tokes
Studimi: E qeshura, ilaci me i mire
Ushtrimet fizike ne shtatzeni zhvillojne fetusin
Lifestyle
Perdor vajin e hudhres per te pikturuar
Video shokuese ne kuzhinen e Domino’s Pizza
Gruaja e dehur puth pasagjeret, piloti ul avionin
Pikturat e Hitlerit ne ankand
Lifestyle
Edhe pemet “kercenojne”…
Egjipt, zbulohet varri i Kleopatres dhe Mark Antonit?