Lifestyle
Facebook vendos limit: Jo me shume se 5 mije miq
Martese e keqe? Me shume demtohen grate
Bum vizitoresh ne YouTube, 100 milione ne nje muaj
Lifestyle
Panairi i Gjeneves, ekspozohen makinat e krizes
Femrat, deshira seksuale kontrollohet nga truri
Kepler nis punen per zbulimin e “Tokes”
Fshati i beqareve nderton “rrugen” e dashurise
Lifestyle
Anglezet ideojne “makinen e kohes”
Britani, i kthehet pjeserisht shikimi pas 30 vjetesh
Gruaja e Bill Gates: Jo iPod dhe iPhone ne shtepi
iPoint 3D, “telekomanda” ne doren tone
Lifestyle
Truri di te flase edhe pa fjale
Vidhte statujat e Budes per t’u lutur, arrestohet
Klinika amerikane ofron bebe me porosi
Hakerat sulmojne pese here rresht Facebook
Lifestyle
Geisha ne nje dite, kursi kushton 100 euro
Australi, bum shitjesh per mburojen antipeshkaqen
Asteroidi sa 1.000 “Hiroshima” rrezikoi Token
Mars, uji ka rrjedhur miliona vjet me pare
Lifestyle
Mbrojtja nga gripi, qumesht ne vend te agrumeve
Mjekesi, shpiket aparati “bankomat” i analizave