Deklaroi personalisht se është homoseksual, ​Casillas: Llogaria ime është hakuar

09/10/2022 17:36

Ish portieri i Real Madridit Iker Casillas ka reaguar pas lajmeve se ai ka deklaruar personalisht se është homoseksual duke thënë se llogoria e tij në Tëitter është hakuar.

Ish portieri i Real Madridit Iker Casillas ka reaguar pas lajmeve se ai ka deklaruar personalisht se është homoseksual duke thënë se llogaria e tij në Twitter është hakuar.

“Shpresoj të respektohem. Unë jam homoseksual”, tha sot ai.

Disa orë më vonë, spanjolli ka reaguar duke thënë se llogoria e tij ishte hakuar dhe u ka kërkuar falje edhe komunitetit LGBTI.

“Llogaria ime është hakuar. Për fat të mirë çdo gjë është në rregull. Ju kërkoj ndjesë të gjithë ndjekësve të mi. Dhe sigurisht, më shumë falje komunitetit LGBT.”, ka shkruar Casillas.

Top Channel