Supermodelja britanike, Naomi Cambell ka folur për eksperiencën e saj si nënë.

Në një intervistë për BBC ajo thotë se ndihet e bekuar që Zoti i fali fëmijën, që ajo e donte aq shumë, në moshën 51-vjeçare. “Jam me shumë fat, mendoj se kam fëmijën e ëndrrave. Ajo është e mrekullueshme. Është shumë e zgjuar dhe e pavarur që tani”, thotë modelja.

Bukuroshja 51-vjeçare u bë nënë për herë të parë në maj të këtij viti.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel