Aksioni antidrogë në Tiranë/ 12 në pranga dhe 6 në kërkim, pamjet se si shpërndahej hashashi nga të rinjtë

Hetimi një vjeçar është finalizuar me vënien në pranga të 12 personave dhe shpalljen në kërkim të 6 të tjerëve gjatë operacionit policor “Parku”.