​Mbyllet me rezultat të papritur pjesa e parë e ndeshjes Barcelona-Betis

07/11/2020 17:19

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Barcelonës dhe Real Batisit me rezultat të barabartë 1-1

Ishte Barcelona ajo që kaloi në epërsi në minutën e 22’ të ndeshjes me golin e realizuar nga Osumane Dembele.

Më pastaj, Antoine Griezmann dështoi ta dyfishonte rezultatin duke e humbur penalltinë. Në minutat e fundit të pjesës së parë, Betisi i barazoi shifra në 1-1 me golin e realizuar nga Sanabria.

Top Channel