​Inter-Gladbach, Conte vjen me shumë befasi në përbërjen startuese

21/10/2020 20:27

Inter-Gladbach, Conte vjen me shumë befasi në përbërjen startuese

Grupi B i Ligës së Kampionëve, sonte nga ora 21:00 sjell një ndeshje mjaftë interesante ndërmjet Interit dhe Borussia Meanchengladbach.

Kjo ndeshje zhvillohet në Itali, përkatësisht në stadiumin mitik “Giuseppe Meazaa”, dhe trajneri i Interit ANtonio Conte ka qenë i detyruar të bëjë disa ndryshime në formacionin startues.

Ja formacionet zyrtare:

Inter: Handanovic; D’Ambrosio, de Vrij, Kolarov; Darmian, Barella, Vidal, Perisic; Eriksen; Lukaku, Sanchez.

Borussia Meanchengladbach: Sommer; Lainer, Ginter, Elvedi, Bensebaini; Kramer, Neuhaus; J Hofmann, Embolo, Thuram; Plea

Top Channel