​Dy skuadra të mëdha italiane e duan Maurizio Sarrin

20/10/2020 20:43

Dy skuadra të mëdha italiane e duan Maurizio SarrinTrajnerin italian shumë shpejt mund ta shikojmë në stolin e një skuadre, pasi në adresë të tij kanë ardhur disa oferta.Janë dy klube te Serisë A.

Bëhet fjalë për Romën dhe Firoentinën. Këta të fundit nuk kanë pasur rezultate dhe aq të mira dhe kjo i ka bërë drejtuesit të mendojnë për ndryshimin e trajnerit dhe i pari në listë për te marrë drejtimin e kësaj skuadre është Mauricio Sarri.

Top Channel