Koronavirusi në Shqipëri/ 124 raste të reja, 4 humbje jete dhe 41 të shëruar në 24 orët e fundit

124 raste të reja, 4 humbje jete dhe 41 të shëruar- ky është bilanci i koronavirusit në Shqipëri, gjatë 24 orëve të fundit.