COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 52 raste të reja dhe 36 të shëruar në 24 orët e fundit, ja ku zgjerohet harta

Ka shkuar në 2047 raste pozitive me Covid-19 në vendin tonë që nga fillimi i epidemisë.