Rruga që prej 3 vitesh s’mbaron/ Shkodër-Velipojë, peng i shpronësimeve të 85 familjeve që kanë tokën
19/02/2020 19:28
1.3 ton kokainë/ Tre të arrestuar nga aksioni i policisë në Krushopek të Sarajit
19/02/2020 19:27
Gjyqet e humbura në Strasburg/ Qeveria, 18 mln euro detyrime të pashlyera për periudhën 2015-2019
19/02/2020 19:24
Inteligjenca Artificiale/ BE prezanton rregullat e reja
19/02/2020 19:19
Thirrja e Metës për 2 Marsin! Lleshaj: Çrregullim i skajshëm i tij. E ka kthyer Presidentin në një absurditet folklorik
19/02/2020 19:18
Britania e Madhe në vitin 2021 kalon në sistemin e ri të emigracionit me pikëzim
19/02/2020 19:18
Kapja e 1.3 ton kokainë, reagon ministri Çulev
19/02/2020 19:12
Loja e një babai, e bën vajzën të qeshë nën bomba
19/02/2020 19:10
Bill Gates paralajmëron 10 milionë vdekje nëse Koronavirusi përhapet në Afrikë
19/02/2020 19:09
Makina përplaset me pemën, një i plagosur rëndë në Shkodër
19/02/2020 18:53
Takoi Metën, Ramën dhe Bashën/ Ambasadorja amerikane zbulon bisedimet
19/02/2020 18:47
Superliga një realitet, në Champions vetëm 5 më të fortët
19/02/2020 18:39
Icardi shkon te Juve/ Wanda Nara, ‘zjarr’ si gjithmonë
19/02/2020 18:32
Koronavirus: Më në fund të dhëna të detajuara nga Kina
19/02/2020 18:19
Pompeo viziton Arabinë Saudite për diskutime me fokus Iranin
19/02/2020 18:16
Foto/ Ju kujtohet ylli i “Baywatch”? Mbulon trupin me bojë të kuqe, për bamirësi …
19/02/2020 18:10
Aksion i madh në Maqedoni, kapen 1.3 ton kokainë
19/02/2020 18:10
VRASËSI PLAYBOY/ I ngjan Tony Montates, ka 50 vrasje, ende trafikon droge dhe eshte ne arrati prej 30 vitesh
19/02/2020 18:06
Shpërthen bombola e gazit në një banesë në Fier
19/02/2020 18:04
Çupi në ‘Top Talk’: Ilir Meta do të aneksojë edhe PD-në, së shpejti Basha jashtë loje
19/02/2020 17:56
3 skenarët e revolucionit opozitar/ Frrok Çupi: Ndër to edhe eleminimi fizik i Edi Ramës
19/02/2020 17:48