Belona Qereti ka vendosur që ndjekësit e saj në Instagram t’i urojë me një foto krejtësisht nudo.

Këngëtarja shqiptare ka pozuar në pishinë dhe ka shkruar thjesht “happyvalentine’sday”.

Në fillim të këtij viti, Bleona publikoi në Youtube një “remake” të këngës së famshme italiane “Su di noi”, e cila shumë vite më parë është kënduar nga Pupo.

Në klipin e këngës Bleona shfaqet shumë pak e veshur, madje në disa pjesë mbulon pjesët intime vetëm me trëndafil.

FOTO GALERI
1/19

Top Channel