“Ndërmjetësimi”, në pranga 3 shtetas për ushtrim prostitucioni

14/10/2015 20:50

Policia e Tiranës ka arrestuar tre persona me akuzën “Ushtrim prostitucioni”, në kudër të operacionit të koduar “Ndërmjetësimi”.

Në pranga kanë rënë: Tatjana Cuka, Liljana Shella 59-vjeçe (gjente klientë në lokalin e saj) dhe Pëllumb Ismaili, i cili kishte një banesë që përdorej si hotel. Ndërkohë që shtetasi me inicialet G.A., 73-vjeç do të procedohet në gjendje të lirë.

Sipas policisë së kryeqytetit, këta shtetas krijonin kushte për ushtrim të prostitucionit.

Top Channel