Elbasan, arrestohet vrasësi i 20-vjeçarit

23/03/2012 00:00

Policia e Elbasanit kanë bërë të mundur kapjen e 23-vjeçarit Azmir
Rreshana. burime nga kjo polici njoftojne se 23-vjecari ështe autori i
dyshuar i vrasjes së 20-vjeçarit Donald Lamçe pak dite me pare.

Ngjarja ka ndohur ne fshatin bujqes te Elbasanit, ku 23-vjeçari qelloi per vdekje me automatik viktimen dhe me pas i ndihmuar edhe nga kusheriri i tij u largua nga vendngjarja. Policia arriti te sekuestroje automatikun me te cilen u krye vrasja 37 fisheke dhe 13 celulare.

Pak dite me pare Policia e Elbasanit arrestoi edhe Gentian Lleshanakun kusheriri i autorit, i cili kishte fshehur armen e krimit.

Top Channel