Të kapësh kriminelët me “Ferrari”

15/11/2011 15:00

Revolucion në radhët e policisë kolumbiane. Forcat e rendit kanë kthyer në makinë policie një veturë të tipit “Ferrari”, që iu sekuestrua një trafikanti droge.

Sipas njoftimeve të mediave lokale, automjeti i modifikuar do të përdoret për të kapur kriminelët.

Kolumbia është vendi kryesor për prodhimin dhe furnizimin e kokainës, e ndjekur nga Bolivia dhe Peruja.

FOTO GALERI
1/4
"Ferrari" e kthyer ne makine policie

Top Channel