Ibrahimovic nuk do luajë kundër Barças

12/09/2011 15:20

Zlatan Ibrahimoviç nuk do të luajë në sfidën e Champions kundër Barcelonës.

Sulmuesi suedez i Milanit vuan nga një problem muskulor dhe është i detyruar të mos luajë në ndeshjen e nesërme në “Camp Nou”.

Madje Ibra as nuk është nisur me skuadrën në Spanjë.

Skuadra italiane vjen në takimin e nesërm pas një barazimi në Serinë A me Lacion, ku një prej golave është shënuar pikërisht nga Ibra.

Top Channel