Cameron Diaz, “mësuesja e keqe”

23/02/2011 14:30

Cameron Diaz tregon se pse konsiderohet një nga femrat më seksi të Hollywood-it.

Në këtë skenë të filmit të saj më të ri, “Bad Teacher”, ajo shfaqet shumë në formë.

Aktorja shfaqet duke larë makinën e saj me një palë pantallona të shkurtra.

“Bad Teacher” është një film komedi, në të cilin Diaz interpreton rolin e një mësueseje e cila tymos marijuanë, përdor fjalor të pistë dhe sillet në klasë ashtu siç nuk duhet të sillet një mësuese.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel