Lajçak përfundon takimin me Berishën

26/01/2011 11:00

Përfundon takimi mes kryeministrit Berisha dhe të dërguarit të BE-së për zgjidhjen e krizës, Miroslav Lajçak.

Në këto momente, diplomati sllovak po takohet me kryetarin e PS-së, Edi Rama.

Lajçak bisedoi më herët edhe me presidentin e Republikës, Bamir Topi.

Top Channel