Milani, fillon epoka e Ibrahimoviçit

08/09/2010 14:20

Nis zyrtarisht mëngjesin e sotëm në fushat e Milanellos, me shumë tifozë në tribunë, aventura kuqezi e Zlatan Ibrahimoviç.

Me mbërritjen e tij në Federatë, Adriano Galliani i gëzuar ka shijuar rezultatet e djeshëm të kombëtareve dhe në veçanti për performancën e Patos, Robinjos e Ibrahimoviçit, protagonistë me Brazilin dhe Suedinë.

“Në çfarë skuadre luajnë?”, është shprehur ai duke buzëqeshur.

Top Channel