Aniston, provokuese në “Horrible Bosses”

15/06/2010 16:00

Jennifer Aniston ka pranuar të luajë në filmin “Horrible Bosses”. Ajo do të jetë në krahë të Colin Farrell, në një rol provokues dhe shumë sensual.

Lajmin e ka bërë të ditur e përjavshmja “People”.

Zëdhënësi i aktores ka mohuar që Rachel e Friends do të zhvishet për rolin e saj në komedinë e zezë.

Top Channel