Aguilera “gjuan” me cimcakiz fansat

10/06/2010 20:00

Nervoze për shitjet e pakta të albumit “Bionic” apo thjesht menyrë e vecantë për të përshëndetur fansat?

Gjatë performancës në programin televiziv “Today Show”, këngëtarja Christina Aguilera ka leshuar cimcakizin e saj në drejtim të fansave.

Ngjarja ndodhi në hyrje të ndërtesës në “Rockefeller Plaza” të New York. Para se të fillonte këngën, ajo nxorri nga goja cimcakizin dhe duke mos ditur ku ta hidhte, e adresoi drejt fansave.

Top Channel