“Exclusive” risjell emocionet e Formula 1

07/03/2010 13:25

Pas edicionit te lajmeve do te vije ne ekranin e Top Channel emisioni i perjavshem “Exclusive” qe do te na risjelle emocionet brenda dhe jashte pistave te Formula 1 sezonin e kaluar.

Dominimi i padiskutueshem i Jenson Button dhe makines debutuese Brawn GP, skandalet e Briatores dhe ish presidentit Max Mosley.

Nuk mund te jete jashte ketij reportazhi edhe rikthimi e bujshem pas 4 vjetesh te 7 here kampionit Michael Schumacher, i cili refuzoi Ferrarin duke iu bashkuar skuadres se Mercedes GP.

Top Channel