Fox vuan nga “sindroma Monroe”: Kam frike

03/09/2009 13:00

Protagonistja e “Transformers” Megan Fox po kalon nje periudhe te erret per shkak te problemeve mendore.

Kete e ka pranuar vete bukuroshja amerikane, e cila shprehet se nuk di ta shpjegoje kete gjendje.

“Kam frike se mos vdes si Marilyn Monroe”, shprehet Fox ne nje interviste per revisten “Wonderland”. Megan shton se i ka lexuar te gjithe librat qe flasin per Monroe dhe ideja se mund te kete te njejtin fund, e tmerron.

Intervisten per “Wonderland”, Fox e ka shoqeruar edhe me disa fotografi e veshur me te zeza, cka simbolizon edhe momentet e erreta qe po kalon.

Top Channel