“Apple”, ndoshta gati iPod-i i ri

31/08/2009 21:30

Me 9 shtator ne San Franciso, “Apple” do te organizoje nje eveniment ku pritet qe te prezantohet nje seri e re prototipesh, ashtu sic edhe ndodh cdo shtator me “Apple”.

E reja pritet t’i perkase gjenerates se re te iPod-ve, me iPod Touch me fotokamer te integruar dhe me nje cmim me te ulet.

Kjo per t’i bere balle “Zune”-it te ri te “Microsoft”-it.

Top Channel