Cifti vret femijen “down”, vetevritet

14/08/2009 20:25

Drame familjare ne Gjermani. Nje cift (burri 44 vjec dhe gruaja 27) kane vrare femijen e tyre 4 vjecar, i prekur nga sindroma “Down”, dhe me pas kane vrare veten.

Tragjedia ka ndodhur ne Derendorf, qytet ne perendim te vendit.

Drama sipas prokurorise lokale qe heton per ngjarjen, ka ndodhur disa dite me pare.

Te afermit nuk e shihnin familjen prej 5 gushtit te shkuar.

Top Channel