“Microsoft” sfidon “Google”, hedh ne treg “Bing”

29/05/2009 01:50

“Microsoft” pritet te hedhe ne tregun elektronik motorin me te ri te kerkimit te quajtur “Bing”.

Risia e fundit e gjigandit kompjuterik risjell edhe njehere sfiden mes “Microsoft” dhe “Google”.

Parashikohet qe motori i ri kerkimit te vihet ne pune me 3 qershor.

Top Channel