Rama recidiv në vjedhjen e zgjedhjeve. Edi Paloka flet në “Top Talk”
31/05/2019 15:55
Grida Duma në “Top Talk”: Largimi i Ramës, fillimi i dialogut
30/05/2019 16:34
Rekomandimi i KE, Balla në “Top Talk”: Vjen me tre mesazhe
29/05/2019 17:05
Kujtim Gjuzi në “Top Talk”: Rama me 28 deputetë të fituar me presione e blerje votash
28/05/2019 16:42
Top Talk/Zheji: Rama Kryeministër ‘faturë’ e Ilir Metës. Ai e solli në pushtet
27/05/2019 16:38
PD futet në zgjedhje, por ja si… Spaho flet në Top Talk
24/05/2019 16:01
Kastriot Islami rrëfehet në Top Talk: Nga PS më përjashtuan kur kisha nënën sëmurë. Ja si është e vërteta
23/05/2019 16:52
Tirana në pikëpyetje mes të tashmes dhe të ardhmes! Ja çfarë thotë kandidati socialist
22/05/2019 16:32
Top Talk/ Salvador Kaçaj braktis BD, por mohon të ketë pakt Patozi-Rama
21/05/2019 16:00
Marrëveshja me Lefter Kokën legjitimoi BD në zgjedhje, ja çfarë thotë Astrit Patozi në “Top Talk”
20/05/2019 16:03
Top Talk/ Presidenti i Federatës së Basketbollit: Sporti në Shqipëri është lypsar, duhet ligji i sponsorizimit
17/05/2019 16:00
Ylli Manjani ka një ide për sistemin zgjedhor. Ja formula
16/05/2019 16:18
Ndoka në “Top Talk”: Ambasadat flasin ndryshe nga shtetet që përfaqësojnë
15/05/2019 16:44
Ervin Bushati në “Top Talk”: Basha si Kim Jong-un, me 274 ultimatume
14/05/2019 16:34
Frrok Çupi në “Top Talk”: Opozita ka hyrë në rrugën e terrorizmit politik
13/05/2019 16:34
Top Talk/ Duma: Rama duhet të ikë për të shpëtuar institucionet
10/05/2019 17:01
Fahri Balliu në “Top Talk”: Hashim Thaçi është shndërruar në servil politik
09/05/2019 17:47
Top Talk/ Ish-ambasadori Nesho: Kosova është një çështje që duhet dhe do ta zgjidhë Europa
08/05/2019 17:15
Top Talk/ Salianji: Rama le të qeverisë nga bunkeri përmes Facebook-ut
06/05/2019 17:04
Gent Ibrahimi në Top Talk: KLP do t’i shpallë kandidaturat për Kryeprokuror pa pritur Vettingun
03/05/2019 16:55
Top Talk/ Frrok Çupi: Sa herë që PD mbyll ciklin përdor dhunën, shqiptarët nuk e duan këtë gjë
02/05/2019 17:20
Top Talk/ Kadia: Kontrolli i partive nga KQZ është farsë
01/05/2019 16:52
Top Talk/ Befason ministri Çuçi: Vaji i Palmës i padëmshëm, mund të pihet
30/04/2019 16:57
Top Talk/Arben Duka akuzon Agron Tufën si fundamentalist dhe manipulator të historisë së LANÇ
29/04/2019 17:06
Takimi i të “vegjëlve” të opozitës me ambasadorin e BE, Mediu jep detaje në Top Talk
26/04/2019 17:07
Reforma Zgjedhore, Murrizi në “Top Talk”: Do ketë ndryshim sistemi
25/04/2019 17:07
Top Talk/ Agron Tufa: Ndihem i kërcënuar, kam paralajmëruar që çfarë do që të ndodhë, dihet se kush janë autorët
24/04/2019 16:22
Top Talk/ Patozi: Askush nuk e ka monopolin e opozitës!
23/04/2019 17:00
Top Talk/ Pastori: Politikanët, hipokritë dhe mjeshtra të artikulimit të fjalëve të besimit
22/04/2019 17:16
Kosova me dy qëndrime në Samitin e Berlinit? Veton Surroi jep përgjigjen në Top Talk
19/04/2019 17:52