Duka në “Top Talk”: Paketa ligjore, formalizimi i klubeve dhe ndërprerja e “bojkotit” nga nesër
11/03/2019 17:32
Top Talk/ Ballauri: Shoqëria shqiptare nuk i diskuton në embrion problemet e grave
08/03/2019 16:44
Top Talk/ Musa Ulqini: Jemi gati për dialog me opozitën, kudo dhe kurdo
07/03/2019 16:35
Celibashi në Top Talk: Për kualitet në Parlament, nevojitet sistemi mazhoritar në zgjedhje
06/03/2019 17:37
Top Talk/ Mandati i Rudina Hajdarit, Bejko: Jo përjashtimit nga PD
05/03/2019 17:30
Top Talk/ Luan Rama: KQZ në shkelje të ligjit. Nuk është mbyllur procedura e dorëheqjes nga mandatet
04/03/2019 17:58
Top Talk/ Nazarko për krizën politike: Presidenti të ndërhyjë!
01/03/2019 17:12
Top Talk/ Hapja e negociatave, Pollo: Në qershor nuk ka vendim për Shqipërinë
28/02/2019 16:58
A i dëgjon Rama socialistët? Ja çfarë thotë Majko në “Top Talk”
27/02/2019 16:16
Kuvendi në seancë të “jashtëzakonshme”?! Vasilika Hysi flet në Top Talk
26/02/2019 16:44
Top Talk/ Duma: Ndërkombëtarët duhen dëgjuar, por…
25/02/2019 17:04
“Top Talk”, Bojaxhi: S’duhet rotacion, por ndryshim sistemi. Ndërkombëtarët, jo kompromis në dëm të demokracisë!
22/02/2019 17:24
“Top Talk”, PS shpërfill opozitën: Në zgjedhje edhe pa PD e LSI
21/02/2019 17:35
“Top Talk”, Ceka: Jo djegies së mandateve, opozita në Kuvend! S’ka ngjashmëri mes dy datave 20 Shkurt
20/02/2019 16:53
“Top Talk”, Nishani: S’ka vend për konflikt civil. Ndërkombëtarët s’e duan Shqipërinë më shumë se shqiptarët
19/02/2019 16:56
“Top Talk”, Denar Biba: Djegia e mandateve, e paprecedentë, e rëndë dhe e rrezikshme
18/02/2019 17:32
“Top Talk”, situata para protestës së opozitës në këndvështrimin e Erl Muratit
15/02/2019 17:31
Top Talk/ Boja ndaj Ramës, Tabaku: Nuk ishte incident i parapërgatitur
14/02/2019 16:50
Top Talk/ Protesta e opozitës, Voda: Policia, plan të mirëorganizuar operacional
13/02/2019 16:39
Top Talk/ Gëzim Tushi: Jemi shoqëri në depresion. Ja shkaqet e kësaj gjendjeje
12/02/2019 16:35
“Top Talk”, Felaj: Protesta e opozitës? Mbrojmë rendin e sigurinë në vend!
11/02/2019 17:55
Top Talk/ Zyrtare: Shqipëria drejt plakjes së popullsisë. E konfirmon INSTAT-i
08/02/2019 17:07
Përballje e fortë në Top Talk/ Denis Dyrnjaja: 70 vjeç do ta gëzojmë pensionin? Arben Ahmetaj: Nuk është moshë e madhe!
07/02/2019 17:26
Top Talk/ Shehi: Marrëveshja Basha-Rama, e dëmshme për opozitën
06/02/2019 16:26
Top Talk/ A është AH1N1 gripi i derrit? Ministrja thotë “JO”
05/02/2019 16:56
Top Talk/ Aleksandër Çipa: Retorika politike, shterpësi për çështjet madhore kombëtare
04/02/2019 16:27
Dilemat e programit ekonomik të PD-së. Një ekspertizë nga Besart Kadia
01/02/2019 17:35
“Ja ku pikëtakohet krimi me politikën”. Artan Hoxha flet në Top Talk
31/01/2019 17:34
“Alo, Edi Rama jam. Eja në koalicion me ne”. Agron Duka përgjigjet nga “Top Talk”
29/01/2019 17:12
Civici, në “Top Talk”: PPP jashtë kapaciteteve për t’u menaxhuar. Krijuan abuzim dhe korrupsion
28/01/2019 17:13