Top Talk:Ja kushti që kanë shqiptarët e Luginës së Preshevës për Serbinë.Flet deputeti Shaip Kamberi
22/06/2020 17:07
Top Talk: Një rrëfim i fortë i Ema Andreas. Kam hasur në dhunë, ja çdo bëja nëse dhunonin time bijë
19/06/2020 17:47
Ngjela në Top Talk: Hetimi për Metën do të vazhdojë. Presidenti bëri autogol me Dvoranin
18/06/2020 16:45
Top Talk: Elisa Spiropali flet për një bashkëqeverisje PS-PD, ndasitë dhe pikëtakimet me opozitën
17/06/2020 16:47
Top Talk: Kujt po i shkel syrin Paskal Milo?! Duhet sistem për demokracinë jo për partinë
16/06/2020 17:15
Top Talk: Ja kur rikthehemi në karantinë. Flet drejtuesja e Komitetit Anti-Covid Prof.Mira Rakacolli
15/06/2020 16:56
Top Talk: Tani testet serologjike për Covid-19 edhe në privat. Prin Laboratori Intermedica
12/06/2020 16:41
Top Talk: Rikthehet frikshëm Coronavirusi. A do rikthehemi në izolim?
11/06/2020 17:03
Top Talk: Myslim Murrizi me parti të re. Ja si e quan
10/06/2020 17:00
Top Talk: E cilësoi Bylisin qytet grek. Ceka: Sgarbi gazetar që kërkon dhe do gjejë belanë
09/06/2020 17:14
Damian Gjiknuri në Top Talk: Rrëfen prapaskenat dhe të fshehtat e zgjedhjeve
08/06/2020 16:54
Top Talk: Eni Vasili kundër shtëpive publike, dhuna seksuale mund të parandalet me sensibilizim
05/06/2020 16:55
Ngjela në Top Talk: Nuk ka garë për vota, por garë për manipulim mes dy bandash.SPAK do prishë lojën
04/06/2020 16:51
Enton Abilekaj në Top Talk: Reforma zgjedhore sukses i turpshëm. Politika dështoi sërish
03/06/2020 17:03
Top Talk: Andi Bushati predikon një fund të dhunshëm të Edi Ramës, ambasadorët rol të dëmshëm
02/06/2020 16:49
Ralf Gjoni në Top Talk: Reforma zgjedhore në dorë të infantilëve. Gjikondi referendumi i domosdoshëm
01/06/2020 17:09
Milaim Zeka në Top Talk: Albin Kurti po nxit vëllavrasje, qeverisë së re i janë premtuar vizat
29/05/2020 17:02
Top Talk: Nard Ndoka paralajmëron qeveri tranzitore dhe zgjedhjet e parakohshme në tetor
28/05/2020 16:46
Top Talk: Rudina Hajdari shuplakë Lulzim Bashës për sistemin zgjedhor.Duhej të promovonte ndryshimin
27/05/2020 17:01
Top Talk: Ylli Manjani shpërfill ambasadorët. S’duhen mbivlerësuar. Hanë e dhjesin si ne.
26/05/2020 16:59
Kristaq Kume Top Talk: Ja pse duhet të ndryshojë sistemi zgjedhor dhe kush nuk e do ndryshimin
25/05/2020 17:44
Frok Çupi Top Talk: Meta po bën manovra për të përfituar kohë, reforma në drejtësi i prek të gjithë
25/05/2020 16:59
Top Talk: Astrit Patozi u hap letrat Metës, Ramës e Bashës. Ja si po luajnë me reformat
22/05/2020 16:54
Top Talk:Petrit Vasili nuk kemi ikur nga reforma zgjedhore.Kemi paraqitur kërkesat, presim përgjigje
21/05/2020 17:29
Auron Tare në Top Talk:Teatri nuk duhej prishur.Rama i vërtetë,opozita e pasinqertë për këtë çështje
20/05/2020 17:19
Erion Veliaj në Top Talk: Lulzim Basha një gjobëvënës. Lufta e PD-së jo për parime, por për përfitime
19/05/2020 16:54
Top Talk: Salianji paralajmëron ndëshkim për ata që shkatërruan teatrin. I pret burgu
18/05/2020 19:03
Top Talk: Regjisori Altin Basha zbulon detajet e Teatrit të ri. I vjetri i papërshtatshëm
18/05/2020 18:12
Salianji në Top Talk: PD nuk do braktisë reformën zgjedhore, protestat mbështetje për AMT-në
18/05/2020 17:15
Top Talk: Këshilltari bashkiak zbulon çfarë ndodhi me votimin për Teatrin. Reagojnë Budina e Vasili
15/05/2020 18:31