Paralajmërimi i frikshëm i Ngjelës në Top Talk: Krerët e politikës shqiptare janë në listën e SPAK.
10/10/2019 16:24
Myslim Murrizi ja plas ballas edhe PS-së dhe PD-së. Iu shpall nga Top Talk kushtin e panegociushën
09/10/2019 16:39
Përparim Kabo në Top Talk rrëfen kodin mafioz të politikanëve shqiptarë
08/10/2019 16:42
Baton Haxhiu i kërkon publikisht Albin Kurtit t’i kërkojë falje Edi Ramës. Ja shkaku…
07/10/2019 16:15
Befason Astrit Patozi në Top Talk: Ja çfarë i propozon Edi Ramës dhe Lulzim Bashës
03/10/2019 16:01
Nga Top Talk: Vangjel Dule i tregon Edi Ramës rrugën e shpëtimit. Ja cila është ajo
02/10/2019 16:54
Top Talk/ Presidenti i Tiranës për akuzat e Partizanit: Akt Terrorist? Hetimet provojnë diçka tjetër
01/10/2019 16:19
Frok Çupi paralajmëron arrestimin e Ilir Metës. Deklarata e fortë e analistit në “Top Talk”
30/09/2019 16:35
Top Talk bën bashkë PS dhe PD për reformën zgjedhore. Ja çfarë thanë palët
27/09/2019 16:43
Bylykbashi dhe Murizi përballen në Top Talk për reformën zgjedhore
25/09/2019 17:37
Top Talk/ Tërmete e përmbytje, por jo gjendje e jashtëzakonshme. Ja sepse…
24/09/2019 17:06
Ja qyteti më i dëmtuar nga tërmeti. Artan Shkreli tregon çfarë do ndodhë me pallatet e pabanueshmëm
23/09/2019 16:42
Flamur Noka plas “bombën” në Top Talk: Saimir Tahiri i ka përgjuar të gjithë
20/09/2019 16:47
Jorida Tabaku në Top Talk: Kriza zgjidhet me vullnet politik
19/09/2019 16:50
Adnor Shameti në Top Talk: Nisma e Presidentit për referendum, antikushtetuese
18/09/2019 16:42
Artur Zheji në “Top Talk”: pritet një konflikt i fortë Rama-Meta, Basha përfitues
17/09/2019 16:31
Deputeti i PS, Bushati ironizon Metën në “Top Talk”: Presidenti flet artistikisht
16/09/2019 16:55
Fahri Balliu në Top Talk: Ja skenari opozitës për rrëzimin e Ramës
13/09/2019 16:26
Artan Hoxha në ‘Top Talk’: Ju tregoj misionin antikrim të “50 specialëve” të FAST
12/09/2019 16:34
Çlirim Gjata në Top Talk: PD njeh opinionin e Venecias, hetimi i Parlamentit antikushtetues
11/09/2019 16:33
Ulsi Manja në Top Talk: Meta mund të hetohet edhe për mosveprim nëse është cenuar siguria kombëtare
10/09/2019 16:36
Çupi në Top Talk: Rama komod politikisht, tani zgjedh ai me kë do dialogojë
09/09/2019 18:46
Çupi: Ilir Meta i rrethuar nga përgjegjësia morale dhe penale me anulimin e zgjedhjeve
09/09/2019 18:24
Frok Çupi në Top Talk: Ilir Meta braktis opozitën për interesa pragmatiste
09/09/2019 18:15
Frok Çupi në Top Talk: Ilir Meta në dilemën mes të akuzuarit dhe të penduarit
09/09/2019 16:59
15 vjet LSI. Meta apo Kryemadhi në drejtim? Ja kë zgjedh Edmond Panariti
06/09/2019 16:07
Ralf Gjoni e ka të sigurt. Damian Gjiknuri nuk do të jetë më drejtues i Reformës Zgjedhore
05/09/2019 16:48
Ngjela në “Top Talk” : Ja cilët do godasë drejtësia e re
04/09/2019 17:39
Dashamir Shehi në “Top Talk”: Kam qenë kundër bllokimit të zgjedhjeve
03/09/2019 16:28
Klosi në Top Talk: Buqeta ime e luleve nuk e zhbën gjestin e Mihal Kokëdhimës
02/09/2019 16:44