CEO i Abi Bank në Top Talk:Qeveria do marrë borxh në bankat vendase. Sistemi bankar solid
02/04/2020 16:06
Top Talk: “FUNDJAVA NDRYSHE” denoncon grabitjen e ndihmave. Arbër Hajdari ka një apel
01/04/2020 16:52
Mjeku Vasil Llajo në Top Talk: Testet për koronën nga shteti, përfshirja e privatëve sjell konfuzion
31/03/2020 17:02
Rama në Top Talk: Prilli muaji i zjarrit, paralajmëron një Eurobond të ri dhe flet për papunësinë
30/03/2020 18:08
Top Talk: Gazetarët nuk duan lëmoshë, por mbështetjen që iu takon për misionin që kanë. Ja apeli
27/03/2020 17:14
Top Talk:Solidaritet edhe për koronavirusin. Nisma e “Çelësi Media Group”,ja çfarë ofrojnë donatorët
26/03/2020 17:50
Top Talk: Turizmi në “shok” nga Coronavirusi. 1.9 miliard euro humbje.90% e rezervimeve janë anuluar
25/03/2020 16:52
Top Talk:Mesazhi i fortë i Spitalit Amerikan.S’ka vend për panik.Kemi gati 400 shtretër për Covid-19
24/03/2020 16:43
Kryebashkiakët në Top Talk: Voltana Ademi duam transparencë e fonde. Leli Vlora Ok!
23/03/2020 16:50
Top Talk: Erion Veliaj flet për dezinfektimin dhe planin për një situatë emergjencë nga Covid-19
20/03/2020 17:18
Top Talk: Asnjë ndryshim për kreditë dhe pagesat e detyrimeve. Bankat ia hedhin topin qeverisë
19/03/2020 17:12
Top Talk: Gjergj Luca elozhe kryeministrit, gazetari nuk është koha për to, por për Coronavirusin
18/03/2020 17:02
Apeli i fortë i gazetarit Denis Dyrnjaja nga Top Talk për karantinimin
18/03/2020 16:39
Top Talk:Apeli i fortë i biznesit për bankat. Toleroni shlyerjen e kredive dhe hapni kreditimin
17/03/2020 17:22
Top Talk: Coronavirusi financiar. Ja Hapat e domosdoshëm. Flet ekspertja e financave Irena Beqiraj
16/03/2020 17:47
Top Talk: Kryeinspektori i Republikës bën paralajmërimin e fortë për Covid-19
13/03/2020 17:43
Top Talk: Covid-19. Prof. Përparim Kabo ka një “recetë publike” për qytetarët dhe politikën
12/03/2020 17:23
Top Talk:Një apel për qeverinë, konsideroni edhe ekspertizën e opozitës.Covid-19 kërkon bashkëveprim
11/03/2020 17:06
Top Talk: Sociologu Gëzim Tushi zbërthen trekëndëshin e ndërveprimit të Coronavirusit
10/03/2020 17:48
Top Talk: Etilda Gjonaj i përgjigjet Ilir Metës.Beteja s’ka mbaruar. Njohim çdo qëndrim të Venecias
09/03/2020 17:39
Top Talk: Aleatët “komplot” ndaj Bashës. Koalicion i ri brenda së djathtës. Ja kush janë aktorët
06/03/2020 16:44
Top Talk: Rudina Hajdari zbulon 3 propozimet për ndryshimin e sistemit zgjedhor
05/03/2020 17:12
Top Talk: Arben Malaj zbulon të vërtetën e luftës Basha-Meta për menaxhimin e opozitës
04/03/2020 17:20
Top Talk: Ilir Meta flet për një komplot ndërkombëtar Luan Rama e konfirmon, por nuk përmend Sorosin
03/03/2020 17:09
Frok Çupi në Top Talk: Sot nis fillimit i fundit të ciklit të Ilir Metës. Manifestimi antikushtetues
02/03/2020 16:58
Topi në Top Talk: Pushteti i pakufishëm i Edi Ramës është dhuratë nga Sali Berisha
28/02/2020 16:58
Top Talk: Nexhmije Hoxha dritë/hijet e vejushës së diktatorit
27/02/2020 17:03
Top Talk: Astrit Patozi “smonton” skenarin e Ilir Metës për 2 Marsin. E ka axhendë personale
26/02/2020 16:43
Top Talk:Ervin Bushati zhbën skenarin e Metës, negociatorët e PD-së në tryezë me ne
25/02/2020 16:37
Top Talk:Petrit Vasili akuzon SPAK-un për neglizhencë. Duhej të kishte hetuar Kreun e KeD-së Dvorani
24/02/2020 17:23