Top Talk: E shkuara e Martin Camajt dhe Ernest Koliqit “përplas” fort Auron Taren me Frrok Çupin
10/07/2020 17:44
Zv/Kryetari i KQZ skeptik për votimin e emigrantëve. Denar Biba KQZ-ja e re “i falet”politikës
09/07/2020 16:46
Top Talk: Astrit Patozi s’ia “përton” Lulzim Bashës, Shqipëria nuk është si partia
08/07/2020 17:08
Top Talk: Andi Bushati nxjerr emrin e Koalicionit “Fronti Opozitar Kundër Regjimit të Edi Ramës”.
07/07/2020 17:15
Top Talk: PS-ndryshimet kushtetuese nuk prekin marrëveshjen e Këshillit Politik. Ja përse!
06/07/2020 17:10
Biberaj në Top Talk: PD gati për ndryshimin e sistemit zgjedhor, por jo tani. Ja risia për kandidatët
03/07/2020 16:37
Top Talk: Murrizi zbulon ku bashkohet dhe ndahet opozita parlamentare me mazhorancën për zgjedhjet
02/07/2020 17:02
Top Talk: Mimoza Hafizi profesoresha që synon të rrëzojë Rektorin Mynyr Koni nga froni
01/07/2020 16:39
Top Talk: Menduh Thaçi flet për përmbysjen e madhe në Maqedoni dhe akuzat për ish-komandantët e UÇK
30/06/2020 16:42
Ngjela në Top Talk: Kosova nuk pëson asnjë kosto nga hetimi dhe gjykimi i Thaçit e Veselit
29/06/2020 16:55
Top Talk: Haradinaj për së treti në Hagë. Paralajmëron analisti edhe 80 ish luftëtarë të UÇK-së
26/06/2020 17:13
Apeli i Majkos në Top Talk: Bashkë për Kosovën, moment i vështirë, por SHBA i kemi krah
25/06/2020 17:38
Top Talk: Vjosa në rrezik. Apeli i ambjentalistëve: Kryeministër na dëgjo!
24/06/2020 16:42
Top Talk: Hetimi për Ilir Metën do të vazhdojë. Ulsi Manja thotë se do të ketë produkt
23/06/2020 16:48
Top Talk: Kastriot Islami zbulon qëllimin e lojës së Edi Ramës përmes skemës “Luli është vëllai im”
22/06/2020 17:07
Top Talk:Ja kushti që kanë shqiptarët e Luginës së Preshevës për Serbinë.Flet deputeti Shaip Kamberi
22/06/2020 17:07
Top Talk: Një rrëfim i fortë i Ema Andreas. Kam hasur në dhunë, ja çdo bëja nëse dhunonin time bijë
19/06/2020 17:47
Ngjela në Top Talk: Hetimi për Metën do të vazhdojë. Presidenti bëri autogol me Dvoranin
18/06/2020 16:45
Top Talk: Elisa Spiropali flet për një bashkëqeverisje PS-PD, ndasitë dhe pikëtakimet me opozitën
17/06/2020 16:47
Top Talk: Kujt po i shkel syrin Paskal Milo?! Duhet sistem për demokracinë jo për partinë
16/06/2020 17:15
Top Talk: Ja kur rikthehemi në karantinë. Flet drejtuesja e Komitetit Anti-Covid Prof.Mira Rakacolli
15/06/2020 16:56
Top Talk: Tani testet serologjike për Covid-19 edhe në privat. Prin Laboratori Intermedica
12/06/2020 16:41
Top Talk: Rikthehet frikshëm Coronavirusi. A do rikthehemi në izolim?
11/06/2020 17:03
Top Talk: Myslim Murrizi me parti të re. Ja si e quan
10/06/2020 17:00
Top Talk: E cilësoi Bylisin qytet grek. Ceka: Sgarbi gazetar që kërkon dhe do gjejë belanë
09/06/2020 17:14
Damian Gjiknuri në Top Talk: Rrëfen prapaskenat dhe të fshehtat e zgjedhjeve
08/06/2020 16:54
Top Talk: Eni Vasili kundër shtëpive publike, dhuna seksuale mund të parandalet me sensibilizim
05/06/2020 16:55
Ngjela në Top Talk: Nuk ka garë për vota, por garë për manipulim mes dy bandash.SPAK do prishë lojën
04/06/2020 16:51
Enton Abilekaj në Top Talk: Reforma zgjedhore sukses i turpshëm. Politika dështoi sërish
03/06/2020 17:03
Top Talk: Andi Bushati predikon një fund të dhunshëm të Edi Ramës, ambasadorët rol të dëmshëm
02/06/2020 16:49